Kurumsal

KISACA BİZ KİMİZ?

Sarıdayılar Gıda 2013 yılında hizmete başlamıştır.

Kaliteli, fiyat kalite dengesi iyi, güvenilir ithal ve yerli ürünleri özellikle otel ve restoranların hizmetine sunup, meşrubat menüsü oluşturma konularında danışmanlık vermektedir. Ekibimiz alkollü ve alkolsüz meşrubat sektöründe uzun yıllardır çalışan deneyimli personeller oluşmaktadır.

Kalitesinden ödün vermeyen hizmet anlayışı sayesinde her geçen gün bayi sayısını arttırarak uzun süredir tam kapasite ile çalışan firmamız büyüme ivmesini emin adımlarla arttırmaktadır.

Sevkiyat ağı gereçleri noktasında her yıl mevcut araç filosu ve personel ekibini yenileyen firmamız 2010 itibari ile 40’ı aşkın dağıtım aracı ve 20’nin üzerinde pazarlama ekibi ile siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.

MİSYON POLİTİKAMIZ

Kaliteli, fiyat kalite dengesi iyi, güvenilir ithal ve yerli ürünleri müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak kesintisiz ve zamanında hizmetinize sunmak.

VİZYON POLİTİKAMIZ

Alkollü, alkolsüz içecek pazarında kalitenin ve yeniliğin başarı için gereklilik olduğu bilinciyle genç, dinamik ve ekip ruhuyla çalışan kadrosuyla kendini sürekli yenileyen vizyona sahibiz.

Sipariş Karşılama

Stok & Depo Kontrolü

Dağıtım Operasyonu

Müşteri Hizmetleri

Sevkiyat Hizmeti

ÜRÜN KATALOGLARI VE ÜRÜN BİLGİLERİ…

Comments are closed.